Duże Psy, DZIĘKUJEMY!

Za nami wielki finał projektu „Hip hop! Hejterom stop!” w Krakowie. Do Willi Decjusza przyjechali reprezentanci – uczniowie i nauczyciele – sześciu szkół, które odwiedziliśmy od maja 2014 roku. W sumie ponad 50 gimnazjalistów z różnych rejonów Polski!

Przez cztery dni brali udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów improwizatorów z warszawskiego Klubu Komediowego: Joannę Pawluśkiewicz, Aleksandrę Markowską, Pawła Najgebauera oraz Antoniego Syrek-Dąbrowski. W kilkuosobowych grupach przygotowywali improwizacyjne spektakle, które później zaprezentowane zostały szerszej publiczności.

Druga grupa przygotowywała z kolei nagranie piosenki „Duży pies nie szczeka” oraz „A może by oddech…” w profesjonalnym studiu. Warsztatami muzycznym zawiadywali członkowie zespołu „Pogodno”: Jacek „Budyń Szymkieiwcz, Marcin Macuk, Jarosław Kozłowski i Michał Pfeiff. Efekt wspólnej pracy okazała się zaskakujący. Sami się przekonajcie!

Posłuchajcie>>

Podczas warsztatów uczestnikom towarzyszyła kamera, która rejestrowała warsztaty, jak również zbierała materiał do teledysku, który zaprezentowany zostanie na naszej stronie internetowej już niebawem!

W czwartek – 29 listopada – uczestnicy zaprezentowali efekty pracy podczas finałowego występu, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Na zakończenie członkowie zespołu „Pogodno” wykonali kilka pozytywnych piosenek ze swojego repertuaru. To był wspaniały wieczór!

Dziękujemy Dużym Psom z całej Polski i ich wyjątkowym pedagogom, którzy pomogli nam w organizacji wydarzenia! Do zobaczenia!

 

Zobacz więcej ZDJĘĆ >>

Komentuj:

Komentuj