Prezentujemy oficjalny teledysk do piosenki „Duży pies nie szczeka”

W dniach 28 września – 2 października 2015 w Willi Decjusza w Krakowie odbyło się finałowe spotkanie uczestników projektu „Hip hop! Hejterom stop!”, podczas którego przygotowywaliśmy teledysk do naszej projektowej piosenki pt. „Duży pies nie szczeka”. Z wielką radością i uśmiechem na ustach oddajemy ją dziś do słuchania i do oglądania.

Gorąco dziękujemy wspaniałym uczniom, uczennicom i nauczycielom z Zespołu Szkół w Ratułowie, Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu, Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie, Zespołu Szkół w Szymbarku, Zespołu Szkół w Supraślu, Zespołu Szkół im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie oraz Zespołu Szkół w Łapszach Niżnych. Bez Waszych wspaniałych głosów nasza projektowa piosenka nie brzmiałaby tak pięknie!

Wielkie podziękowania składamy również zespołowi „Pogodno” – w składzie: Szymkiewicz/Macuk/Kozłowski/Pfeif. Dziękujemy za Wasz talent, wiedzę i zaangażowanie!

Słowa podziękowania kierujemy również do pracowników studia nagraniowego Nieustraszeni Łowcy Dźwięków z Krakowa za komfortowe i miłe warunki pracy podczas sesji nagraniowej oraz do firmy MusicInfo za wypożyczenie sprzętu.

Przed Wami oficjalny teledysk do najbardziej pozytywnej piosenki w Polsce – „Duży pies nie szczeka”.

Komentuj:

Komentuj