Zobaczcie teledysk do naszej piosenki „A może by oddech…”

Z wielką radością prezentujemy teledysk do piosenki „A może by oddech…”, która powstała w ramach projektu „Duży pies nie szczeka”, a jej autorem jest Jacek „Budyń” Szymkiewicz. Prezentowane nagranie zostało zarejestrowane w studiu nagraniowym Nieustraszeni Łowcy Dźwięków w Krakowie w październiku 2015 roku.

W nagraniu wzięli udział uczniowie i uczennice z Zespołu Szkół w Ratułowie (woj. małopolskie), Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu (woj. zachodniopomorskie), Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie (woj. mazowieckie), Zespołu Szkół w Szymbarku (woj. małopolskie), Zespołu Szkół w Supraślu (woj. podlaskie), Zespołu Szkół im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie (woj. zachodniopomorskie) oraz Zespołu Szkół w Łapszach Niżnych (woj. małopolskie).

Jacek „Budyń” Szymkiewicz – obecnie wokalista i saksofonista zespołu Babu Król. Gitarzysta, autor tekstów, lider zespołu Pogodno. Autor muzyki do spektaklów teatralnych. Napisał książkę pt. „Grawer”. Współpracował m.in. z Kasią Nosowską, Varius Manx czy Kasią Kowalską.

Komentuj:

Komentuj