Napisz swoją opinię!

Miłosz

Jestem pod wrażeniem Waszej, prowadzących i uczestników, pracy. Jako osoba postronna mogę oprzeć swoją opinię jedynie na tym co udało mi się wyczytać, obejrzeć i posłuchać w sieci, ale udostępnione przez Was materiały nie pozostawiają żadnych złudzeń. Jesteście pięknymi ludźmi i odpowiadacie za zmianę Waszego i naszego świata na lepsze. Gratuluję Wam odwagi potrzebnej do spotkania drugiego człowieka i otwarcia się na niego. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy w byciu dużymi psami, które nie szczekają.

Iwona

Dziękuję za możliwość poznania interesujących ludzi i spędzenia z nimi kilku dni. Zabawnych, ciekawych, niepowtarzalnych. Świetni instruktorzy otworzyli szerokie okno, przez które wleciało mnóstwo ciekawych pomysłów. Pomysłów na wzbogacenie codziennej pracy nauczyciela i wychowawcy, ale też na inne podejście do ludzi. Asi i Pawłowi udało się przemienić garstkę nieznajomych w otwarty i zgrany zespół. W przyjaznej atmosferze przeprowadzili niesamowicie kreatywne warsztaty, z których wszyscy wynieśli niemalże gotowe scenariusze przyszłych zajęć. Podziękowania należą się również Marcinowi, który czuwał troskliwie nad nami i dbał o nasze samopoczucie. Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia – ja na pewno jestem „głodna” następnych warsztatów.

Ania

Było fantastycznie! I zupełnie nie „nauczycielsko” 😉 Cieszę się, że przez te 4 dni mogłam wybić się z codziennej rutyny (i pracy, którą w sumie bardzo lubię, ale co za dużo….) i zrobić coś innego, nowego, ciekawego, twórczego. … Pewnie, że na początku czułam lekką tremę: co to będzie? a jak każą mi coś zagrać? a jak nie załapię o co chodzi? Nic z tych rzeczy! Jaka terma?? A pewne ćwiczenia były tak abstrakcyjne, że nie dało się ich nie zrobić 😉 no bo jak inaczej nazwać stół jeśli nie „ciocia Władzia” albo „lody miętowe” ;-)) Dziękuję wszystkim za przemiłą atmosferę, kawał dobrej zabawy i wspólne posiłki (jakże odbiegające oprawą od powszednich obiadków szkolnych) !!!

Iwona

Szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu „Duży Pies Nie Szczeka” to strzała w dziesiątkę. Profesjonalnie, ciekawie, inspirująco. I co najważniejsze – gotowy materiał do wykorzystania w pracy z uczniami. Polecam wszystkim.

Dana

To było najlepsze szkolenie na jakim byłam:) Praktyczne zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, bez zbędnej teorii, pozwoliły mi przez kilka dni poczuć się tak jak może czuć się uczeń. Zabawy ruchowe i intelektualne zmuszające człowieka do wysiłku umysłowego i otwierające go na potrzeby innych były naprawdę inspirujące. Do pracy wróciłam uskrzydlona! Już na pierwszych zajęciach wykorzystałam kilka ćwiczeń pobudzających myślenie. Dzieci bawiły się znakomicie! Jestem przekonana, że to czego nauczyłam się od Pawła i Asi, pomoże mi wspierać moich uczniów w ich rozwoju w sposób bardziej przystępny i naturalny. Jestem wdzięczna, że dzięki warsztatom mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi 🙂

Marek

Warsztaty dla nauczycieli w Willi Decjusza – To były niezwykłe cztery dni. Pełne energii, ciekawych, niekonwencjonalnych pomysłow na prowadzenie aktywnych zajęć z uczniami. Atrakcyjne formy pracy do wykorzystnaia zrówno podczas zajęć wychowawczych (integracji grupy, rozwijajce umiejętność współpracy, autoprezentacji, przełamujace lęki i kompleksy), jak zajęć eduacyjnych dla „przedmiotowców” – nauczycieli języka polskiego i obcego, histori i matematyki oraz edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzący warsztaty: Asia i Paweł – dzielący się umiejetnościami, doświadczeniem i energią, otwarci na siebie uczestnicy, „klimatyczni” i życzliwi organizatorzy (Marcin!). Wartościowe i inspirujące warsztaty.

Małgorzata Gajos

Wszystkim pracownikom Stowarzyszenia Willa Decjusza oraz wspaniałym,cudownym ludziom,którzy są odpowiedzialni za wspaniały projekt ”Duży pies nie szczeka” serdeczne życzenia świąteczne oraz dużo spokoju w Nowym Roku 2016 życzy Zespół Szkół Społecznych w Wołowie 😉

Mama 2016

Chciałam Wam bardzo podziękować za kapitalną inicjatywę – w Waszym projekcie wzięła udział moja córka. Na początku byłam dość sceptyczna. Uważałam, że to kolejne szkolenie, które znudzi i zdemotywuje. Okazało się, że córka wróciła do domu odmieniona, pełna radości, uśmiechnięta i zadowolona. Polska szkoła potrzebuje takich ludzi jak Wy!!! Dzięki!!!